به دپارتمان زبان انگلیسی موسسه فرهنگی و آموزشی کیش ایر خوش آمدید لطفا برای مشاهده هر کدام از مطالب زیر بر روی آن کلیک نمایید
آموزش مکالمه زبان انگلیسیاصطلاح انگلیسی از Anglisc گرفته شده است، Angles - یکی از سه قبیله ژرمنی بود که در قرن پنجم به انگلستان حمله کرد. زبان انگلیسی زبان اصلی چندین کشور است (از جمله استرالیا، کانادا، نیوزیلند، انگلستان و بسیاری از مستعمرات سابق آن و ایالات متحده) و زبان دوم در تعدادی از کشورهای چند زبانه (از جمله هند، سنگاپور، و فیلیپین). این زبان رسمی در چندین کشور آفریقایی نیز (مانند لیبریا، نیجریه و آفریقای جنوبی) صحبت میشود، اما در سراسر جهان در 101 کشور مورد استفاده است.

به گفته کریستین کنیلی در کتاب "اولین کلمه"، "در حال حاضر حدود 6000 زبان در جهان وجود دارد و نیمی از جمعیت جهان تنها 10 زبان را در آن صحبت می کنند. انگلیسی یکی از غالب ترین آنها است. استعمار انگلیس باعث گسترش زبان انگلیسی در سرتاسر جهان شده است؛ و از زمان جنگ جهانی دوم، با دسترسی جهانی به قدرت آمریکا، بیشتر نیز شایع شده است. "


موسسه آموزشی کیش ایر با داشتن سابقه ای بیست ساله در امر آموزش ربان های خارجی، تجربه ی موفقی در روش های نوین یادگیری زبان انگلیسی تالیف نموده که همواره مورد استقبال علاقه مندان و زبان آموزان محترم واقع شده است.
امتیازاتی همچون داشتن متدی اختصاصی و دوره های متنوع و اساتیدی با تجربه و توانمند در امر آموزش، اندک امتیازات و توانایی های مجموعه کیش ایر میباشند.


وجود دوره های طولانی مدت زبان انگلیسی که با وجود سطح بندی های مختلف گاهاً 3 تا 4 سال برای رسیدن به سطح پیشرفته زمان می برد و پس از گذشت مدتی حالت فرسایشی پیدا میکند، ازین رو کارشناسان علمی موسسه آموزشی کیش ایر را بر آن داشت تا با بررسی منابع جدید آموزش زبان، بهترین و جدیدترین کتاب آموزش زبان انگلیسی که تا به حال در هیچ موسسه ای در ایران به صورت عمومی تدریس نشده را به عنوان منبع اصلی دوره های مکالمه فشرده زبان انگلیسی انتخاب کنند.


دوره های  KAC یا مکالمه فشرده زبان انگلیسی، بر اساس کتاب های American Inside Out طراحی شده است.  این کتب، آموزش زبان به صورت Interactive و Communicative را در دستور کار قرار داده است.

دانش پذیران در این دوره در مهارت های Speaking و Listening تا حد قابل توجهی تقویت می شوند و مهارت های Writing و Reading در سطح Workbook آموزش داده می شود. این دوره جهت دانشپذیرانی پیشنهاد می گردد که زبان انگلیسی را جهت انجام کارهای روزمره نیاز دارند.


این دوره سریعترین متد آموزش زبان انگلیسی می باشد که سطح زبان دانش پذیر طی مدت 6 سطح آموزشی از Elementary به Advanced ارتقا پیدا می کند.
دانش پذیران در این دوره با کمترین میزان آموزش گرامر به سطح قابل قبولی از Speaking می رسند.