دوره esp

زبان تخصصی رشته خود

(دوره ESP (English for Specific Purposes

آیا زبان تخصصی رشته خود را می دانید؟

Every day, Everywhere, Everybody

در هر رشته و هر شهری هستید دانش کاری خود را در سطح بین المللی قابل استفاده سازید

انگلیسی برای اهداف ویژه


آموزشگاه زبان کیش ایر  جزو معدود موسسات زبان می باشد که اقدام به آموزش انگلیسی برای اهداف ویژه ( ESP ) می نماید. واژه ESP  مخفف عبارت  English for Specific Purposes می باشد و دامنه گسترده ای از دانشجویان را شامل می شود.
طبق آخرین تحقیقات انجام شده در دانشگاه آکسفورد این روش جزو بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی و همچنین بهترین روش یادگیری انگلیسی برای دانشجویان می باشد. ازاهداف متفاوتی که این روش آموزش انگلیسی برای آنها استفاده می شوند عبارتند از:
 

    انگلیسی تجاریانگلیسی تجاری Business English

اغلب  زبان آموزان در خیلی از مواقع نیاز به یادگیری زبان انگلیسی تجاری Business English دارند. خیلی از سایت های معتبر جهان منابع زیادی برای انگلیسی تجاری  Business Englishمعرفی می نمایند . یکی از این سایت که بسیار معتبر است و منابع بسیار مفیدی را معرفی می نماید سایت بریتیش کانسیل British Council می باشد.
کلاسهای آموزش زبان های خارجی آموزشگاه زبان کیش ایر  تنها محدود به مراجعین و افراد عادی نمی باشد . آموزشگاه زبان کیش ایر  برگزارکننده کلاسهای  آموزش زبان  انگلیسی تجاری و بازرگانی در دو روش مختلف می باشد. در روش اول میتوان گف که آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی در محیط خود آموزشگاه انجام میگردد و علاقه مندان میبایست به شکل حضوری در کلاسهای آموزشی زبان تجاری و بازرگانی شرکت کنند و یا روش دیگری نیز وجود دارد برای علاقه مندان از سوی سازمانها ، ادارات و یا موسسات که آموزشگاه زبانکیش ایراین امکان را به این عزیزان میدهد که در محیط کاری خود از آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی انگلیسی بهره مند گردند .

    آموزش زبان انگیسی برای مهاجرت به کانادا و مهاجرت به کبک

    آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا و اقامت در استرالیا

    تحصیل در کانادا  ,استرالیا و دیگر کشور های انگلیسی زبان

    آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ، وکلا ، سازمان های مهاجرتی و…

  آموزش زبان  انگلیسی برای Marketing ، دانشجویان کامپیوتر و…


برای هر یک از این دوره ها کتاب ها و نرم افزار های آموزشی زبان انگلیسی خاصی استفاده می شوند که برای اطلاع از دوره ها و همچنین مشاوره و ثبت نام کاملا رایگان فرم مشاوره فوری را پر کنید و یا با شماره های سایت موسسه زبان کیش ایر  تماس بگیرید.

اهمیت دوره esp:

هرگز به این نکته توجه کرده اید که می توانید زبان انگلیسی را بر اساس تخصص خود بیاموزید؟ و دانش خود را در تمام نقاط جهان بتوانید به کار برید؟ چنانچه تمایل دارید زبان انگلیسی را در زمینه رشته یا شغل خود بیاموزید دوره ESP بهترین راه حل برای شماست

دوره های ESP بصورت دوره 30 ساعته، و یا کارگاه دو روزه 16 ساعت، قابل ارائه می باشد

مزیت دوره esp:

اهمیت و مزیت این دوره ها آن است که زبان آموزان پس از این دوره بطور جدی و تخصصی، زبان انگلیسی محاوره ای در مورد حرفه و شغل خود را می آموزند . بگونه ای که پس از اتمام دوره میتوانند براحتی از مکالمات روزمره در محل کار و دانشگاه در رابطه با رشته تخصصی خود استفاده نمایند. دوره ها ی انگلیسی جهت مقاصد خاص ، دوره هایی هستند که با توجه به زمان و نیاز داوطلبان، در تمامی مشاغل طراحی گشته و به صورت خاص به اجرا در می آیند

لازم به ذکر است که پیش نیاز برای حضور در این دوره ها ، زبان عمومی در سطح متوسط می باشد.

لینک های پیشنهادی :

آموزشگاه زبان آلمانی - کلاس زبان آلمانی - آموزشگاه زبان آیلتس - کلاس زبان آیلتس   - آزمون آیلتس - هزینه آزمون آیلتس - تاریخ آزمون آیلتس

پمپ آب خانگی - پمپ آب - موتور برق - قیمت موتوربرق -


پمپ آب
پمپ آب کشاورزی

Business English Course

دوره انگليسي بازرگاني:

BEC

مدرک BEC  كه از سوي بخش امتحانات دانشگاه كمبريج انگلستان صادر مي‌شود، جهت اسخدام در بسياري از شركت‌هاي معروف در سراسر جهان كاربرد داشته و حتي در برخي از سازمان‌ها، جهت شروع به كار اجباري است. ليست اين شركت‌ها سالانه به‌روزرساني شده اما آنچه مسلم است هميشه نام‌ برندهاي معتبري چون Sony, Shell, Vodafone, Bayer,BMW, AUDI, HSBC , Adidas, در اين ليست ديده مي‌شوند.
دوره های مکالمه بازرگانی
grade

مدرك BEC در سه سطح به صورت زير تعريف مي‌شود:

    Preliminary (BEC Preliminary) – CEFR Level B1
    Vantage (BEC Vantage) – CEFR Level B2
    Higher (BEC Higher) – CEFR Level C1

در دهكده جهاني امروز، حضور در بازارهاي بين‌المللي در برنامه تمامي شركت‌هاي بزرگ به عنوان اصلي‌ترين استراتژي مطرح بوده و به همين جهت، كارشناساني موفق خواهند بود كه قادر باشند در اين فضاي تجاري چند ‌مليتي به سادگي به زبان انگليسي تعامل نموده و در مهارت‌هاي مورد نياز نظير نگارش و مذاكره كاملا مسلط عمل نمايند. bec
آزمون BEC بر اساس مراجع مشترک اروپا CEFR شكل گرفته که یک سیستم بین المللی شناخته شده برای توصیف توانایی‌های زبانی افراد است.
در دوره‌هاي آمادگي آزمون BEC، با تمركز بر روي متون تجاري و فضاي حاكم بر شركت‌هاي تجاري انگليسي زبان، جلسات و موضوعات از اين دست شبيه‌سازي شده تا متقاضي با واژگان و اصطلاحات كاربردي در زمينه‌هاي زير آشنا شود:

            انواع شركت‌ها و ساختار‌هاي سازماني
            بازاريابي و تحقيقات بازار
            مهندسي تبليغات
            تئوري اقتصاد خرد و كلان
            صنعت بانكداري و بيمه
            اصول حسابداري و حسابرسي
            گردشگري و فرهنگ عامه
            مديريت تعارض و استرس
            مديريت و برنامه‌ريزي استراتژيك
            مديريت زنجيره تامين
            مديريت منابع انساني
            بررسي و ارزش‌گذاري برند‌ها
            مباني صادرات، واردات و گمركات
            برنامه‌ريزي و روش‌هاي توليد
            سيستم‌هاي مديريت اطلاعات
            اثر فرهنگ بر تجارت بين‌الملل

منابع تدريس:

1- سري كتاب MARKET LEADER در سه سطح 1004

سري كتاب‌هاي Market Leader از نسخه سوم منتشر شده در سال 2013، يك مجموعه كامل و بروز مبتني بر متون تجاري بين‌المللي و از منابعي نظير Financial Times ايجاد شده و با پرداختن به موضوعاتي نظير صادرات و واردات، خريد و فروش، معضلات اجتماعي، ارتباطات و تبليغات، سعي دارد تا دانشجو را در محيطي شبيه‌سازي شده از فضاي كسب و كار قرار داده و واژگان مناسب هر بخش را در اختيار وي قرار دهد. همچنين، در هر درس گرامر لازم جهت بكارگيري در نامه‌نگاري‌هاي اداري و تجاري و همچنين اصطلاحات مورد نياز جهت استفاده در مذاكرات بازرگاني نيز مطرح شده است.

هر كتاب از 12 درس تشكيل شده است. در هر درس، متناسب با عنوان مربوطه، گستره‌اي از واژگان جديد بهمراه گرامر مورد نياز در اختيار دانشجو قرار گرفته و در بخش بعد، با معفي يك Case Study، زمينه عملي لازم جهت تمرين و بكارگيري دانش كسب‌شده براي دانشجو فراهم مي‌شود. مدت زمان متوسط صرف‌شده براي هر درس، 13 ساعت مي‌باشد.

2- اخبار بازرگاني و گزيده جرايد

اين قسمت بر اساس اخبار روز تجاري دنيا استخراج شده و در كلاس مورد استفاده قرار مي‌گيرد. در اين بخش، دانشجو با تكنيك‌هاي listening و لغات بازرگاني موجود در دنياي امروز آشنا شده و با ادبيات حاكم بر اخبار تجاري آشنا مي‌شود. همچنين، با استفاده از مقالات روزنامه هايي نظير Financial Times و Economist ، تلاش مي‌شود اصطلاحات خاص اقتصادي، سياسي و تجاري تشريح و تبيين شوند.

3- برگزاري سمينار

هر زبان آموز در طول هر ترم مي‌بايست دو سمينار با محوريت مطالب مطرح شده در كلاس ارائه نمايد.

4- امتحانات

در پايان هر دوره، بر اساس استانداردهاي جهاني و منطبق با تست هاي شبيه‌سازي شده BEC يك آزمون برگزار مي‌شود. لازم به ذكر است، پس از اتمام هر كتاب، مدرك انگليسي تجاري از سوي مؤسسه علامه قطب راوندي براي دانشجو صادر مي گردد.

آنچه پس از پايان اين دوره بدست خواهيد آورد:

            گنجينه واژگان به روز تجاري
            آمادگي جهت شركت در آزمون معتبر BEC دانشگاه كمبريج انگلستان
            اصول و فنون مذاكره
            آشنايي با اصول و اصطلاحات قراردادهاي بين‌المللي
            نامه‌نگاري بازرگاني

ساعات برگزاری کلاسها


  

تعداد جلسات در هفته


تعداد ساعات آموزشی


ساعات تشکیل کلاس


روزهای برگزاری کلاس


شهریهشایان ذکر است که در پایان هر کتاب (هر 2 ترم) یک گواهینامه دوره بازرگانی از طرف  موسسه فرهنگی هنری آموزشی کیش ایر  برای فارغ التحصیلان دوره صادر می گردد.