دوره TTC (بزرگسالان و کودکان)

به منظور ارائه خدمات آموزشی هر چه بهتر، دوره های تربیت مدرس انگلیسی ttc در دو گروه مخصوص آموزش زبان به بزرگسالان و کودکان با استفاده از اساتید مجرب طراحی شده و با سیلابسی استاندارد و متنوع شیوه ها و متد های روز دنیا از روش تدریس تا مدیریت کلاس زبان را به همراه مهارتهای لازم به علاقه مندان واجد شرایط آموزش می دهد. لازم به ذکر است این دوره شامل ساعات نظری، عملی، جلسات بازخور و گزارش نویسی از مشاهده کلاسهای درس اساتید موسسه زبان کیش ایر  می باشد. در پایان دوره امتحان کتبی و عملی گرفته خواهد شد و پذیرفته شدگان در این دوره، مدرک مربوطه را اخذ و طبق فرایند اداری موسسه  زبان کیش ایر در صورت دارا بودن سایر شرایط جذب خواهند شد.

دوره TTC

دوره های تربیت مدرس زبان

دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC

    درباره دوره های TTC

    دوره های  تربیت مدرس TTC برای چه افرادی مناسب است؟
    اهداف دوره تربیت مدرس ttc
    محتوای دوره تربیت مدرس زبان ttc
    ارزیابی دوره TTC
    زمان و تاریخ دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
    مراحل شرکت در دوره های تربیت مدرس زبانهای خارجی TTC


TTC برگرفته از عبارت Teacher Training Course (دوره تربیت مدرس) می باشد، دوره ای کاملاً عملی است. با گذراندن این دوره شما  می توانید زبان انگلیسی را به کودکان و بزرگسالان آموزش دهید و همچنین خود را برای گذراندن دوره ها  و آزمون های بین المللی تدریس از قبیل CELTA و TKT آماده سازید.

دوره های TTC موسسه زبان  کیش ایر

با توجه به گروه های سنی، رشد شناختی زبان آموزان (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، و تفاوت های بنیادی در روش و نوع یادگیری ایشان، دوره های TTC موسسه زبانهای خارجی کیش ایر به دو دوره کلی "تربیت مدرس زبان  برای کودکان (Young Learners TTC)" و "تربیت مدرس زبان برای بزرگسالان (Adult Learners TTC)" و هر دوره نیز به دو زیر مجموعه "ضمن خدمت (In-service)" و "پیش از خدمت (Pre-service)" تقسیم می گردند. علاقمندان بر حسب نیاز ، علاقمندی و شناختی که از خود دارند و مشاوره ای که با مسئول برگزاری دوره ها انجام می دهند امکان شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان TTC را مشروط به گذراندن مراحل مقدماتی خواهند داشت.

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC

دوره های TTC برای چه افرادی مناسب است؟


همانگونه که در قسمت قبل اشاره شد، دوره های موسسه زبان کیش ایر هم برای افرادی که در حال تدریس می باشند و تمایل به بروز رسانی معلومات و مهارتهای عملی خود و افزایش نشاط و بازدهی عمومی کلاس های خود را دارند و هم برای علاقمندان و زبان آموزانی که از حداقل سطح دانش زبان انگلیسی مورد نیاز برای تدریس برخوردار هستند به صورت جداگانه طراحی و اجرا می شوند.

اهداف دوره های TTCموسسه زبان کیش ایر

    ایجاد درک اولیه از مبانی، موضوعات و مهارت های اصلی تدریس عملی (اسکلت ساختمان تدریس) در شرکت کنندگان و همچنین بالا بردن اعتماد به نفس ایشان برای برگزاری کلاس های پر بازده و با نشاط.
    کمک به شرکت کنندگان برای ایجاد خلاقیت های فردی در تدریس. این امر در نتیجه مطالعات فردی، مشاهدات تدریس مدرسین با تجربه و همکاران، و TPهای (Teaching Practice) متعدد و البته تجربه به وجود می آید،
    انجام TPهای  متعدد توسط شرکت کنندگان در طول دوره برای ملموس کردن تک تک موضوعات مطرح شده در دوره و برطرف  کردن مشکلات احتمالی ایشان و کاستن از استرس شرکت کنندگان.
    هدفمند کردن تفکر شرکت کنندگان از نظر طراحی و ارائه دروس در کلاس،
    آشنا نمودن شرکت کنندگان با اصول حرفه ای تدریس،
    ایجاد اشتیاق و دلیل برای قدم برداشتن و  ادامه "رشد حرفه ای (Professional Development)" و حرکت به سمت مدارک و مدارج بالاتر.

محتوای دوره های TTC

دوره های TTC  متشکل اند از:

    مباحثی در مورد مدیریت کلاس
    روش های علمی تدریس عملی به همراه نمونه درس
    طراحی دروس و استفاده از کتب کمک آموزشی
    تمرین عملی تدریس (Teaching Practice)
    بازدید از کلاس های درس مدرسین با تجربه
    تکالیف کتبی

ارزیابی دوره های TTC

ارزیابی دوره ها ی تربیت مدرس TTC بر اساس آگاهی توانایی های تدریس شرکت کنندگان و با معیارهای زیر  انجام می پذیرد:

    تعامل با زبان آموزان
    عملکرد در تدریس عملی
    عملکرد در تکالیف انجام شده
    پیشرفت کلی در طول دوره
    پی گیری و بازدید از کلاس های مدرسین با تجربه
    تکمیل فایل شخصی
    استفاده از کتب و مراجع کمک آموزشی

زمان و تاریخ دوره های TTC

طول دوره های TTC به مدت40 ساعت آموزشی می باشد و هر جلسه 3 ساعت برگزار میگردد   به طوری که در جلسات اول و دوم موضوعاتی تدریس می گردد و در جلسات سوم شرکت کنندگان به تدریس عملی موضوعات هفته های پیشین می پردازند.

مراحل شرکت در دوره های TTC


علاقمندان شرکت در دوره های TTC می توانند پس از طی مراحل زیر از دوره ها بهره مند شوند:

    جلسه حضوری با مسئول دوره برای آگاهی کامل از انواع دوره ها و جزئیات آنها برای تصمیم گیری نهایی،
    تکمیل فرم درخواست شرکت در دوره های TTC و ارسال آن از طریق ایمیل و یا حضوری در محل آموزشگاه،
    شرکت در آزمون کتبی (به مدت 45 دقیقه)،
    شرکت در مصاحبه (یه مدت 10 دقیقه)،
    ثبت نام

دوره های ttc - دوره تربیت مدرس زبان - دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی - کلاس های تربیت مدرس زبان - دوره ttc - دوره فشرده ttc