نکته : تمامی قیمت ها به ریال می باشد.

آموزشگاه زبان فرانسه

دوره های زبان فرانسه


دپارتمان زبان فرانسه , آموزشگاه زبان فرانسه كيش اير با توجه به نياز روز زبان آموزان در يادگيري زبان فرانسه، به ويژه مكالمه زبان فرانسه، سيستم نويني را به نام KAF طرح ريزي كرده است.اين سيستم منطبق بر استاندارد آموزشي اروپا و برگرفته از مكنابع روز از جمله Taxi مي باشد به نحوي كه تمرين هاي اين كتاب مملو از گفت و شنود و كار كروهي است. زبان آموزان در اين سيستم فرصت بيشتري را براي صحبت كردن دارند و با لغات و اصطلاحات روزمره زبان فرانسه آشنا مي شوند تا بتوانند به شكل ملموس در محيط نزديك به واقعيت فرانسه زبانان قرارگيرند.
دپارتمان زبان فرانسه


مکالمه زبان فرانسه - آموزشگاه زبان فرانسه - موسسه زبان فرانسه 

آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسوی


شما می توانید دلایل زیادی برای یادگیری و آموزش زبان فرانسه داشته باشید. اگر هم این چنین نیست موسسه زبان فرانسه کیش ایر برای آموزش زبان فرانسه می تواند دلایل زیادی را برای شما بیان کند. آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فراسه کیش ایر توسط اساتید فوق لیسانس آموزش زبان فرانسه انجام می پذیرد تا شما برای بدست آوردن مزیت های آموزش زبان فرانسه مسیری راحت را در پیش رو داشته باشید.

و اما برتری های آموزش زبان فرانسوی :

کلاس مکالمه فرانسه


    بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند.
    زبان فرانسه زبان رسمی سازمان ملل، یونسکو ، ناتو ، المپیک و… است.
    زبان فرانسه زبان اول اروپا و زبان ورود به بسیاری از فرصت های شغلی است.
    زبان فرانسوی بسیاری از دانشگاه های اروپا و کانادا
    زبان فرانسه عشق و حکمت و بسیاری از مزیت های دیگر


 

دوره مکالمه زبان فرانسه

اما چرا دوره مکالمه زبان  فرانسه را درآموزشگاه زبان فرانسه , موسسه زبان کیش ایر بیاموزیم:

در موسسه زبان فرانسه کیش ایر می توانید دوره مکالمه زبان فرانسه را با دوره آموزش مکالمه زبان فرانسه با کتاب های Café Crème و Taxi تجربه کنید. اگر یادگیری و آموزش زبان فرانسه را برای اقامت کانادا و یا اقامت کبک و یا تحصیل در کانادا و تحصیل رایگان در فرانسه می آموزید ، موسسه زبان فرانسه کیش ایر برای شما کلاس زبان فرانسه مناسب را دارد.


شما با مراجعه به سایت آموزش زبان فرانسه آموزشگاه زبان فرانسه کیش ایر می توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید. مزایایی همچون ، دانلود منابع آموزش زبان فرانسه و کتاب های آموزش زبان فرانسه آموزشگاه زبان فرانسه کیش ایر.


همچنین دوره های آمادگی آزمون سفارت فرانسه آزمون TCF و TCFq و هم چنین آزمون TEF در موسسه زبان فرانسوی کیش ایر برگزار می شود که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های
موسسه زبان فرانسوی تماس بگیرید.


اما دپارتمان زبان فرانسه آموزشگاه زبان فرانسوی زبان کیش ایر دوره های ویژه زبان فرانسه را برای شما در نظر می گیرد تا مسیر آموزش این زبان بسیار راحت باشد. دوره های آموزش زبان فرانسه عبارتند از:

 

دوره های مکالمه عادی زبان فرانسه

دوره فشرده زبان فرانسه


از آنجا که بسیاری از متقاضیانی که به تازگی فراگیری زبان فرانسه را آغاز کرده اند ، بر آن شدیم که با بهره گیری تجارب  که سابقه تدریس این زبان را دارند و با فرهنگ و نظام آموزشی و اداری و خدماتی در فرانسه و بلژیک بخوبی آشنایی دارند چند دوره  فشرده مکالمه زبان فرانسه و اصطلاحات روزمره فرانسه را برای علاقمندان برگزار کنیم.
 

آمادگی آزمون سفارت فرانسه و مصاحبه کبک ( TCF  و TCFQ )

دوره های تک مهارتی ecrit فرانسه


 

دوره آمادگی آزمون  TCF

Test De Connaissance du Francais
 

 آزمون TCF توسط مرکز بین المللی مطالعات آموزشی وزارت آموزش فرانسه (CLEP) برگزار می شود و برای سنجش سطح زبان فرانسه متقاضیانی است که تمایل به تحصیل و یا کار در فرانسه و ایالت کبک کانادا را دارند. نمره ها در یکی از شش سطح از A1 تا C2 می باشد. این آزمون نمره منفی ندارد.

با شرکت در دوره های آمادگی آزمون TCFعلاوه بر آمادگی اولیه برای آزمون نمره دلخواه خود را از این آزمون بین المللی زبان فرانسه بگیرید برای ثبت نام و مشاوره دوره های آمادگی آزمون TCF با مشاور دپارتمان فراسنه موسسه زبان فرانسه
تماس بگیرید . 

دوره آمادگی آزمون  TEF

Test de Evaluation de Francais

آزمون TEF برای متقاضیان مهاجرت بوده و به دو صورت TEF Public و TEF Quebec برگزار می شود. آزمون (TEF (Public شامل بخش های اجباری و اختیاری می باشد. متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه هایی در کشورهای فرانسه زبان را دارند نیاز به  قبولی در آزمون Tef public را دارند که بر اساس درخواست دانشگاه می توانند در بخش های اجباری (گرامر- شنیدار- خواندن و لغات) شرکت نمایند و یا فقط در آزمون اختیاری (صحبت و نوشتار) شرکت نمایند.

آزمون Tef quebec شامل چهار مهارت می-باشد که معمولا مهاجرین کانادا فقط در بخش Listening و Speaking شرکت مینمایند و ارزیابی اصلی بر اساس این دو مهارت است.

آزمون Tef Quebec برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک) و فدرال پذیرفته می شود و ارزیابی براساس هر چهار مهارت می باشد. آزمون Quebec Tef برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک) بوده و ارزیابی بر روی دو مهارت Listening و Speaking متمرکز است. این آزمون از چند بخش اجباری و اختیاری تشکیل شده است. بخش های گرامر، شنیدار، خواندن و لغات اجباری است و بخش های صحبت و نوشتار اختیاری است. این آزمون جهت ارزیابی افراد غیر بومی (فرانسوی) است و نمره منفی دارد.


 

دوره آمادگی آزمون  DALF- DELF

Diploma Approfondi en Langue Francaise /Diplome de Etudesen Langue Francaise


آزمون حرفه ای زبان فرانسه است که به شما امکان ورود به یک دانشگاه فرانسوی زبان را می دهد. این مدرک برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه های فرانسه زبان یا متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک) مورد قبول است. این آزمون چهار مهارت اصلی را ارزیابی می کند و دو بار در سال برگزار می شود و مانند همه ی آزمون های رسمی دارای شش سطح می باشد. 

آزمون Delf شامل سطح های(Intermediaire avance`e)
B2,B1،  (Intermediaire)A2 ،(elementary)A1    است.

آزمون Dalf شامل سطوح Supe`rieur (avance`e)C1 و C2 است. جهت شرکت در
دوره آمادگی آزمونDALF- DELF با مشاور دپارتمان زبان فرانسوی آموزشگاه زبان فرانسه تماس بگیرید .

 

آموزش زبان فرانسوی

کلاس های خصوصی و فشرده زبان فرانسه


آموزشگاه زبان فرانسه - موسسه زبان فرانسه - آموزش زبان فرانسه - آموزشگاه زبان فرانسوی - موسسه زبان فرانسوی - آموزش زبان فرانسوی - دپارتمان زبان فرانسه - دپارتمان زبان فرانسوی - کلاس زبان فرانسه - کلاس مکالمه زبان فرانسه -دوره های زبان فرانسه - کلاس فشرده زبان فرانسه - کلاس نیمه فشرده زبان فرانسوی - دوره های آمادگی آزمون زبان فرانسوی - کلاس زبان فرانسوی
 


دوره تربیت مدرس زبان فرانسه  (TTC)

کلاسهای تربیت مدرس زبان فرانسه


آموزشگاه زبان کیش ایر  مفتخر به برگزاری دوره های متنوع تدریس زبانهای خارجی از جمله زبان فرانسه  میباشد.

دوره تربیت مدرس زبان فرانسه , دوره تخصصی TTC دوره کاربردی و اثر بخشی است که برای علاقمندان به تدریس زبان فرانسه و یا افرادیکه علاقمند به دوره CELTA و یا شرکت در امتحانات TESOL و TKT هستند طراحی شده است. لازم به ذکر است که در ایران کمتر آموزشگاهی وجود دارد که دوره های تربیت مدرس زبان فرانسه  را به شکل کاملا تخصصی و بر اساس مباحث CELTA برگزار کند.


برخی از مباحثی که در دوره تربیت مدرس زبان زبان فرانسه موسسه کیش ایر مورد بررسی قرار می گیرد عبارتند از:

    1. اصول و قواعد فراگیری و مدل های یادگیری
    2. شیوه های برخورد با برخی از خصوصیات
    3. توصیه های مهم در کار تیمی و گروهی
    4. تفاوت یادگیری در سنین مختلف
    5. نقش های کلیدی فنون تدریس
    6. دستور العمل انتخاب فنون تدریس
    7. روشهای ارزیابی کلاس درس
    8. فراگیری مشترک و متقارن
    9. تدریس از طریق پرسش موثر
    10. تکنیک KWL