" هزینه دوره هاي زبان اسپانیایی "

نام دوره

 • SP1 - SP3
 • SPF1
 • SP4 - SP7
 • SPF2
 • دوره هاي آمادگي DELE

مدت دوره (ساعت)

 • هر دوره 30 ساعت
 • هر دوره 30ساعت
 • هر دوره 30ساعت
 • هر دوره 30ساعت
 • یک دوره 30ساعت

هزینه دوره روزهای زوج/فرد/پنجشنبه

 • 2.700.000
 • 2.900.000
 • 3.300.000
 • 3.500.000

هزینه دوره روزهای جمعه

 • 2.900.000
 • 3.100.000
 • 3.500.000
 • 3.700.000

ظرفیت

 • 5 تا 10 نفر
 • 5 تا 10 نفر
 • 5 تا 10 نفر
نکته : تمامی قیمت ها به ریال می باشد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی


 

آموزش مکالمه زبات اسپانیایی

زبان اسپانیایی دومین زبان از لحاظ تعداد سخنوران در جهان

با توجه به رونق روزافزون صنعت توریسم اسپانیا و بالا رفتن اهمیت اقتصاد کشورهای اسپانیایی زبان در آمریکای جنوبی و ایالات متحده، حال حاضر بهترین زمان ممکن برای یادگیری زبان اسپانیایی است. تجارت های جهانی در آینده ای نزدیک نیاز بالایی به افرادی خواهند داشت که زبان اسپانیایی میدانند.

زبان اسپانیایی تنها در اسپانیا کاربرد ندارد بلکه مردم در مکزیک، مراکش، آمریکای شمالی و سرتاسر آمریکای جنوبی به این زبان سخن می گویند.

بسته به زمانتان در یکی از دوره های آموزش زبان اسپانیایی موسسه کیش ایر شرکت کنید و در کمتر از یک سال به راحتی به زبان اسپانیایی صحبت کنید.

زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی (اسپانیولی) یا کاستیلی زبانی از خانوادهٔ زبان‌های رومی و یکی از پُرگویش‌وَرترین زبان‌های جهان است.طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گوینده به عنوان زبان مادری، دومین زبان پرتکلم دنیا است.


در سال ۱۹۹۹، اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر و مجموعاً ۴۱۷ میلیون سخنور بوده‌است.در حال حاضر این ارقام به ۴۰۰ و ۵۰۰ میلیون نفر افزایش یافته‌اند. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می‌کنند، زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده آمریکا است.

چرا زبان اسپانیایی؟

با توجه به رونق روزافزون صنعت توریسم اسپانیا و بالا رفتن اهمیت افتصاد کشورهای اسپانیایی زبان در آمریکای جنوبی و ایالات متحده، حال حاضر بهترین زمان ممکن برای یادگیری زبان اسپانیایی است. تجارت های جهانی در آینده ای نزدیک نیاز بالایی به افرادی خواهند داشت که زبان اسپانیایی میدانند.

زبان اسپانیایی هم از نظر تعداد سخنوران پس از زبان چینی و هم از لحاظ تعداد افرادی است که در حال یادگیری این زبان هستند، پس از زبان انگلیسی در جایگاه دوم در دنیا قرار دارد؛ و این یعنی شما با یادگیری زبان اسپانیایی به جامعه عظیم اسپانیایی زبانان دنیا که بالغ بر ۷۰۰ میلیون نفر عضو دارد، خواهید پیوست.

اسپانیایی زبان در حال گسترش جهانی

اسپانیا دارای غنی ترین فرهنگ و زبان است .امروزه بیش از ۵۰۰ میلیون از افراد دنیا به زبان اسپانیایی صحبت می کنند.

اسپانیایی به عنوان دومین زبان در دنیا و دومین زبان بین المللی شناخته شده است و همچنین دومین زبان برای تحصیل بعد از زبان انگلیسی با بیش از ۴۰ میلیون دانشجو در ۹۰ کشور به شمار می آید.

اسپانیایی زبانی رسمی در بین ۲۱ کشور می باشد.

این زبان روز به روز قدرتمندتر و شناخته شده تر می شود و شمار سخنگویان اسپانیایی رو به افزایش است.


بر اساس داده های جهان بریتانیکا تا سال ۲۰۳۰ میلادی، ۷٫۵% از مردم جهان به زبان اسپانیایی صحبت خواهند کرد و این آمار برای دیگر زبانها: زبان روسی(۲٫۲%) ،زبان فرانسه (۱٫۴%) و زبان آلمانی(۱٫۲%)


پیش بینی می شود در سال ۲۰۵۰ آمریکا به عنوان اولین کشور اسپانیایی زبان در جهان باشد و برآورد اداره آمار امریکا نشان می دهد تا ۲۰۵۰ میلادی بیش از ۱۳۲٫۸ میلیون از جمعیت امریکا به زبان اسپانیایی صحبت کنند یعنی  نزدیک به سه برابر جمعیت ۵۰ میلیون نفری فعلی اسپانیایی زبان ساکن آمریکا که این یعنی نزدیک به یک سوم از ساکنین آمریکا را اسپانیایی زبانها تشکیل خواهند داد.


 

آموزش زبان اسپانیایی


آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران 
در تهران موسسات زیاد شروع به تدریس زبان اسپانیایی کرده اند که می توان از معتبرترین مراکز تدریس زبان اسپانیای به صورت تخصصی را موسسه فرهنگی هنری آموزشی کیش ایر نام برد دپارتمان زبان اسپانیایی

یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی از جهات بسیاری مورد اهمیت می باشد که از آن جمله به موارد ذیل می توان اشاره نمود:

از نظر تکلم به عنوان زبان مادری 21 کشور، رتبه دوم را دارا می باشد.
از نظر تعداد افرادی که به این زبان سخن می گویند (500 میلیون نفر) در رتبه سوم جهانی پس از زبان انگلیسی و چینی قرار دارد.

زبان اسپانیایی دومین زبان رسمی در سازمان ملل متحد و همچنین دومین زبان مورد استفاده در ارگان ها و ارتباطات بین المللی در جهان می باشد.

در این راستا موسسه زبان کیش ایراقدام به برگزاری یک سری دوره های آموزشی زبان اسپانیایی با هدف ارتقاء سطح علمی زبان آموزان انجام داده است که بر پابه کتاب Prisma که مورد تائید موسسه زبان اسپانیایی کیش ایر(معتبرترین مرکز آموزشی زبان اسپانیایی در سرتاسر دنیا) می باشد، کتاب Prisma بر پایه تقویت مکالمه زبان اسپانیایی و شنیدار و بر پایه ارتقاء سطح نوشتار و درک مطلب زبان آموزان تدوین شده اند که زبان آموزان را به سطوح مطلوبی در مکالمه و درک مطلب می-رساند.دپارتمان زبان اسپانیایی


سيستم آموزش زبان اسپانيايي دپارتمان زبان اسپانیایی كيش اير Prisma مي باشد . كتاب Prisma در زمينه مكالمه و تمرينات شنيداري و گفتاري  و آموزش آكادميك زبان اسپانیایی گرامر قوي مي باشد . اين سيستم جديدترين و قويترين متد آموزش زبان اسپانيايي در بازار مي باشد كه زبان آموزان را به سطح مطلوبي در مكالمه و درك مطلب مي رساند.


کلاس  مکالمه زبان اسپانیایی

در این راستا این آموزشگاه زبان اسپانیایی اقدام به برگزاری  دوره های آموزشی زبان اسپانیایی با هدف ارتقاء سطح علمی زبان آموزان انجام داده است که بر پابه کتاب Prisma که مورد تائید موسسه سروانتس (معتبرترین مرکز آموزشی زبان اسپانیایی در سرتاسر دنیا) می باشد، کتاب Prisma بر پایه تقویت مکالمه و شنیدار و بر پایه ارتقاء سطح نوشتار و درک مطلب زبان آموزان زبان اسپانیایی تدوین شده اند که زبان آموزان را به سطوح مطلوبی در مکالمه زبان اسپانیایی و درک مطلب می رساند.


آموزشگاه زبان اسپانیایی - کلاس زبان اسپانیایی - آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران - کلاس مکالمه زبان اسپانیایی - مکالمه زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان اسپانیایی


علاقه مندان به زبان اسپانیایی جهت شرکت در کلاس آموزش زبان اسپانیایی با دپارتمان زبان اسپانیایی, آموزشگاه زبان اسپانیایی ,کیش ایر تماس بگیرید .


 

دوره آمادگی آزمون DELE

آزمون بین المللی زبان اسپانیایی برای مهاجرت

این ازمون، آزمون بین المللی زبان اسپانیایی است و جهت مهاجرت یا اخذ ویزای دانشجویی مورد نیاز می باشد. برای این ازمون تمام مهارت ها مورد ارزیابی قرار می گیرند که در 86 کشور دنیا برگزار می شود و دارای شش سطح می باشد. A1  پایین ترین سطح و C2 بالاترین است/ در صورت کسب 75 از 100 این مدرک اعطا می گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان های زبان های خارجی موسسه فرهنگی هنری آموزشی کیش ایر تماس حاصل نمائید : 3- 88776841