" هزینه دوره هاي زبان ترکی استانبولی"

نام دوره

 • TUR1 - TUR4
 • TUR5-TUR8
 • TUR9 - TUR12
 • دوذه آمادگی آزمون TOMER

مدت دوره (ساعت)

 • هر دوره 30 ساعت
 • هر دوره 30 ساعت
 • یک دوره 30 ساعته
 • یک دوره 30 ساعت

هزینه دوره روزهای زوج/فرد/پنجشنبه (ریال)

 • 2.900.000
 • 3.200.000
 • 3.500.000
 • 4.500.000

هزینه دوره روزهای جمعه

 • 3.200.000
 • 3.500.000
 • 3.700.000
 • 5.000.000
 

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

دپارتمان زبان ترکی استانبولی
دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کیش ایر برای داوطلبینی مناسب است که قصد شرکت در آزمون TOMER را دارند و یا علاقه مند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشند.

سیستم آموزشی سری کتاب های YENI HITIT 2012 می باشد که مورد تائید سفارت و منبع آزمون TOMER می باشد. این سری کتاب  ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیر ترکی زبانان در دنیا می باشد و بی شک ترکیبی از هر چهار مهارت مکالمه، خواندن، نوشتن و شنیداری زبان ترکی را تشکیل می دهد. طبق چارچوب استاندارد بین المللی اروپا، این کتاب از سطح پایه تا پیشرفته زبان ترکی استانبولی را آموزش می دهد. 

دوره آمادگی آزمون TOMER


دیپلم تومر دارای اعتبار دو ساله است و دانشگاه های سطح ترکیه این مدرک را قبول دارند.  مدرک TOMER در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه بر دانشگاه به عنوان مدرک در سطح فوق دیپلم زبان ترکی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز به کار می رود. این مدرک نیز با دو رتبه مورد توجه است. رتبه اولی که با C1 مشخص می شود برای استفاده در دانشگاه ها بوده و دانشجویان علاقه مند به ورود به دانشگاه های ترکیه بایستی چنین رتبه ای را اخذ نمایند که نمره بالاتر از 85 می باشد و رتبه دوم با مشخصه C2 شناخته شده است که باز سطح عالی را نشان داده ولی این رتبه نشان دهنده نمره مابین 60 تا 65 از مجموع 100 امتیاز است.


این مدرک برای اشتغال در شرکت ها، کارخانجات، ادارات دولتی ترکیه در صورت عقد قرارداد و دعوت به کار، برای گرفتن حق تابعیت و یا تحصیل در واحدهای غیر دانشگاهی به کار می رود. معتبرترین مرجع این آزمون از دانشگاه آنکارا است هزینه ی آن 150 یورو می باشد. کتاب Hitit برای گذراندن  آزمون TOMER استفاده می شود  که در موسسه آموزش زبان ترکی استانبولی کیش ایر نیز از این کتاب استفاده می شود. 

دوره آمادگی آزمون ALES


در ترکیه ALES معادل امتحان کنکور ایران اما نسبتا آسانتر از کنکور است، شرط ورود به مقاطع بالا ارشد و دکترا تلقی می-شود. آزمون ALES و امتیاز آن جهت ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی و موارد مشابه از قبیل دوره های تخصصی و پذیرش مربی در دانشگاه ها و ... در ترکیه مورد نیاز می باشد. نمره پایه برای قبولی در این آزمون 35 از 100 می باشد و تا سه سال اعتبار دارد. همه ساله دو بار در سال در ماه های اردیبهشت و آذر برای متقاضیان تحصیل در ترکیه برگزار می شود که مدت پاسخگویی 180 دقیقه است.


 

دوره آمادگی آزمون YOS


امور مربوط به انتخاب و جایگزینی دانشجویان در موسسات آموزش عالی ترکیه توسط سازمان OSYM در این کشور پیگیری می شود و متقاضیان خارجی (غیر ترک) می بایست در آزمون YOS که توسط این سازمان هرساله برگزار می گردد شرکت نمایند و پس از احراز رتبه قبولی توانایی ثبت نام و ادامه تحصیل در موسسات آموزش عالی ترکیه را خواهند داشت. این آزمون شامل سوالات ریاضی و تست هوش است و 80 سوال دارد که 45 سوال مربوط به تست هوش، سه سوال ریاضی و پنج سوال هندسه است.


نمره کسب شده در این آزمون نقش مهمی در انتخاب رشته و پذیرش در دانشگاه ها را دارد. تا سال 2010 این آزمون به صورت سراسری توسط سازمان سنجش کشور ترکیه برگزار می شد اما در سال های بعد از 2012 هر دانشگاه به طور مستقل این آزمون را بررسی می کند. این آزمون آخرین بار خرداد سال 1394 ساعت 10 صبح برگزار شد. 

کلاس زبان ترکی استانبولی


آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کیش ایر سابقه درخشانی در آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کیش ایر می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که آموزش زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی دارید ، آموزشگاه زبان ترکی استانبولی  بهترین گزینه ممکن برای شماست.


کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کیش ایر کلاس زبان ترکی را در تهران برگزار می کند و برای کسانی که علاقه مند به شرکت در دوره های فشرده و ترمیک زبان ترکی استانبولی را دارند کلاس زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده در روزه های پنجشنبه و جمعه را دارا می باشد. 

دوره های زبان ترکی استانبولی


        آموزش ترکی استانبولی در موسسه زبان ترکی استانبولی کیش ایر بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی Tomer  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.

        آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه ترکی استانبولی دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.

        دانشجویان می توانند از دیکشنری آموزش ترکی استانبولی به فارسی  و بالعکس در سایت موسسع زبان کیش ایر  استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را به صورت رایگان دانلود نمایند. 

آموزش ترکی استانبولی


دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی کیش ایر با کتاب های Hitit برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی با شماره های موسسه زبان کیش ایر تماس بگیرید


دوره های آمادگی آزمون زبان ترکی استانبولی


جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی با دپارتمان زبان های خارجی موسسه کیش ایر تماس حاصل فرمائید . 3-88776841